Převzetí zadlužených,ztrátových a nechtěných společností.

Vše formou notářských zápisů,okamžitý zápis změn v OR systémem on-line.

Rychle , profesionálně , diskrétně.

- Vlastníte problematickou , předluženou , ztrátovou , nepohodlnou či jinak nechtěnou společnost?

- Nevíte si rady s dluhy právnické osoby,obáváte se vzniku insolvence,exekucí a případné ztráty majetku? Vaši firmu od Vás odkoupíme či převezmeme v plném rozsahu s právní účinností provedených změn dnem podpisu smluv u notáře.

- Oddalováním řešení problému ubližujete především sami sobě , totiž velice lehce a rychle může dojít k exekučnímu obstavení obchodního podílu.V této fázi neexistuje žádná možnost prodeje či jiného způsobu provedení změn postiženého subjektu, než-li úplná úhrada často nesmyslných vyfabrikovaných částek,spojená v mnoha případech s finančním kolapsem a zruinováním nejenom Vašeho podnikání,ale i osobního a rodinného života.

- Společnost přebíráme s veškerými závazky.

- Zaručujeme plně diskrétní jednání včetně možností dohody.

- Nabízíme kompletní servis notářského vyhotovení,garantovaného doručení společně se zápisem změn v Obchodním rejstříku místně příslušného KS , jednání s věřiteli,orgány státní správy , podání přehledů a daňových přiznání apod. .

- Okamžitý,přímý zápis změn ve společnosti do Obchodního rejstříku.

- Ve znění Vašeho požadavku přebíráme protokolárně veškerou agendu společnosti , účetní nevyjímaje.

- Krizové řízení problematických subjektů.

- Možnost převodu obchodního podílu a ustanovení statutárního orgánu fyzickou nebo právnickou osobou (i zastoupení zahraničním subjektem) .

- Poskytujeme sídla společností.

- Přebíráme též právnické subjekty ve Slovenské republice společně s poskytováním úplného servisu advokátní a notářské kanceláře v Bratislavě.

- Právnickým i fyzickým osobám nabízíme možnosti diskrétního a lidského přístupu v oblasti vedení veškeré daňové a kompletní účetní agendy Vašeho podnikání.


Možné řešení během 24 hodin.

VAŠE PŘÍPADNÉ DOTAZY KDYKOLIV ZODPOVÍME.
Kontakty :
Tel.: + 420 704 502 797 - Nonstop 24 hodin
e - mail :  businessinbox@inbox.ru , prevzetispolecnosti@email.cz


 
O nás:
Již delší dobu působíme v oblasti převzetí a likvidace problematických, předlužených či jiným způsobem nechtěných, nepohodlných společností.
Realizujeme kompletní převzetí společnosti včetně aktiv, pasiv a převzetí veškeré účetní dokumentace. Poskytujeme úplný servis služeb, od realizace převodu obchodních podílů, organizace a vedení celého jednání ( valné hromady s.r.o. , a.s. ) po komplexní službu garantovaného podání a zápisu veškerých změn v Obchodním rejstříku příslušného Krajského - Městského soudu.
Preferujeme jednání , probíhající výlučně formou notářských zápisů.
Využíváme služeb partnerských notářských kanceláří, plně ovšem respektujeme přání klienta v otázce místa a způsobu jednání a vyhotovení soupisu smluv.
Není - li bezpodmínečně při převodu obchodních podílů požadována forma vypracování notářským zápisem - jedná o převod obchodních podílů a změnu statutárního orgánu , při níž se sídlo společnosti nemění , nabízíme možnost přípravy a vyhotovení smluv . Tímto postupem docílíte úspory finančních prostředků .
Jsme plně přístupni Vašim individuálním požadavkům a přáním.
Naší prioritou je Vaše spokojenost. Naší předností je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup , diskrétnost a vysoká pečlivost.
Základní poskytované služby:
- Změna statutárního orgánu.
- Změna společníka - převod obchodních podílů .
- Změna sídla společnosti.
- Změna názvu společnosti (obchodního jména).
- Převzetí Vašeho obchodního podílu v nežádoucí společnosti.
- Převzetí stávajícího účetnictví, majetku a závazků společnosti (Vyhotovení předávacích protokolů dokumentace ve znění dle Vašeho přání a požadavku).
- Vyhotovení kompletní právní dokumentace potřebné k zápisu změn v obchodním rejstříku vč. jejich podání na obchodní soud.
- Další případné služby po dohodě
Firma 333.jpg
Dluhy99.jpg
Stop-exekucím-dluhům-620x264.jpg
mesto.jpg
Zavolejte nám,rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.
Tel. CZ : +420 704 502 797
e-mail: businessinbox@inbox.ru , prevzetispolecnosti@email.cz

Nabízíme rychlé převzetí jakékoliv zadlužené, problémové, nepohodlné, krachující nebo jiným způsobem nechtěné společnosti a .s. , s. e., včetně všech firem s.r.o. . Vše notářskými zápisy se zápisem změn v místně příslušném obchodním rejstříku. Právní účinnost dnem podpisu smluv. Okamžitý zápis změn v OR. Protokolárně přebíráme ve znění dle Vašeho přání veškerou firemní agendu, včetně účetnictví a ostatních náležitostí. Neriskujte možnost vzniku insolvence, exekucí a následné ztráty majetku a předejte nám společnosti s veškerými aktivy ,pasivy a závazky na základě oboustranného konsenzu, směrovaného k Vaší plné spokojenosti. V případě, že jste to právě Vy, které trápí výše uvedený a zdánlivě neřešitelný problém, neváhejte se obrátit se na nás s žádostí o fundovanou pomoc a následné řešení situace. Nabízíme diskrétnost a profesionální přístup. Celá ČR a SR .

 


 
kontakt.jpg
ruce.jpg

Mnohaleté zkušenosti v dané problematice.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one